Witamy!

Miło, że zawitałeś, zawitałaś na stronę NOSTALGII – przestrzeni terapii energetycznych i bioenergetycznych.

Tutaj zajmujemy się oczyszczaniem systemu energetycznego ciała ludzi, zwierząt, jak i miejsc: mieszkań, lokali, biur, itp. Zabiegi mogą być wykonywane w naszym lokalu, w miejscu wybranym przez klienta lub zdalnie.

gabinet-wnc499trze1111

Czym są zabrudzenia energetyczne?

Każda z istot żyjących na Ziemi składa się z ciała fizycznego, a także warstw energetycznych otaczających owo ciało. Warstwy te zbudowane są z energii qi – energii życiowej. Niestety często – poprzez nagromadzenie w naszym ciele dużej ilości brudnych energii (np. w wyniku generowania negatywnych myśli czy emocji) poszczególne ośrodki energetyczne w naszym ciele ulegają poblokowaniu i zniekształceniu. Wtedy dochodzi do tworzenia się blokad lub wyjałowień i osłabienia danych miejsc z energii, co w konsekwencji prowadzi do złego samopoczucia i chorób fizycznych oraz psychicznych.

Brudną, chorobową energią mogą zostać zabrudzone także miejsca naszego przebywania (mieszkanie, biuro). Jeśli spędzamy w nich dużo czasu zgromadzona energia wpływa na nasze ciało i samopoczucie.

Zabiegi bioenergoterapeutyczne mają na celu usunięcie zabrudzeń powodujących blokady, wyrównanie poziomu energetycznego w ciele czy w danym miejscu i doprowadzenie tym samym do zniwelowania źródła złego samopoczucia i przykrych dolegliwości.

511.png

Zapraszamy do otwarcia się na działanie energii!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s